Náš tým

7.6.2012 5.A -5.B

Ve čtvrtek 7.6.2012 se uskutečnil zápas mezi Legendami a Tygry.V prvních minutách jsme měli hodně šancí a v 9 minutě dal gól Michal Hofrichter z 5.A. Zatím to je 1:0. Po třech minutách padl gól a dal ho Standa Novotný z 5.A. Teď to je 2:0. Naši kluci z 5.A bojovali a dali 3. gól tohoto zápasu a rázem vyhrává 5.A 3:0 proti Tygrům.

Adéla Vodičková

Legendy(5.A) vs Piráti(4.A) 29.5.

Když zápas začal, hned ve druhé minutě dal Filip Flachs gól. Netrvalo dlouho a pak v osmé minutě skóroval opět Filip Flachs. Po desáté minutě bylo skóre  zápasu 2:0 pro Legendy. Pak ve dvanácté minutě střelil gól Pösh z Pirátů. O minutu později vystřelil na bránu Standa Novotný a dal gól. Po první polovině byl stav zápasu 3:1 pro Legendy. V další polovině žádný gól nepadl. Nakonec zápas skončil 3:1 pro Legendy.

Autor: Veronika Urbanová

Příkopák

Dne 15.5. se utkali dva týmy Legendy (to jsme my) a Draci. Ze začátku jsme byli dobří, Standa běhal přes celé hřiště ale zato Michal slítnul na zem. A je to tady , Standa dal gól! Filip dával jednu hlavičku za druhou. Po poločase se to začalo hroutit. Draci dali gól a je to 1:1. Od toho jak to Draci vyrovnali jsme to prohrávali na celé čáře. Fanoušci sice ječeli a fandili jak blázni, ale moc to nepomohlo. Draci námdali gól, gól a ještě jeden gól. vypadá to, že Kuba není moc ve formě. Tak jsme to projeli. Zápas skončil 4:1. Legendy odcházeli se smutkem na tváři, zato Draci byli šťastní jako blechy.

Draci vs. Legendy

15.5. měli Legendy co dělat, aby odvrátili zápas s Draky z 5.C.

Nejdříve šel zpas do 12 minuty dobře, ale pak Draci obrátili gólem. Všichni, kteří fandili Drakům začali jásat. Fanoušci Legend ještě víc začali povzbuzovat své hráče. Byl tam ruch. Legendy se začali snažit, aby obrátili zápas, ale bylo to marné, protože v 15 minutě dali Draci 2. gól. V tu chvíli bylo skóre 2:1 - Draci vedli.

Naši dali gólo v 7. minutě. Dal ho Standa. Draci potom dali další 2 góly. Legendy věděli,. že zápas obrátit nemohou, když Draci dali poslední gól v 19. minutě. Ve 20. minutě skončil zápas Legendy prohráli 4:1.

12.6. út       9.30 - 10.00    4.B

Slavnostní vyhlášení výsledků 14.6. v 11.00 hodin.

Lvíčata

Ač nás přišla podpořit i děvčata, náši Lvíčata zatím nevyhrála jediný zápas. Nepřeje nám štěstí. Naši dva borci Vojta a Standa marodili a my jsme museli hrát v oslabení. Velkou oporou je pro náš tým Filip. Bohužel našim útočníkům se nedaří dát gól. Michal , Kuba, Míra i Honza bojují jako opravdoví lvi, ale smůla se jim lepí na paty. Ještě nás čeká poslední zápas Tak hurá do toho!